Planeta


Screenshoty Download

    Vesmírná loď Alkaster B-151 se přibližuje ke zdánlivě obyčejné planetě. Ač vše nasvědčuje tomu, že se jedná o další nudný let, začínají se na palubě dít divné věci. Je na vás jako na servisním technikovi, abyste zjistili, co má tajemný člověk v obleku za lubem a proč je kapitán nervóznější než kdy jindy...

    Planeta je textová hra umístěná do prostředí kosmické lodi hluboko ve vesmíru. Na první pohled se jedná o další řadovou textovku, nicméně Planeta se může pochlubit grafickým rozhraním, s jehož pomocí se textové příkazy zadávají, a také několika obohacujícími prvky jako terminálová síť, pomocí které lze zjistit hromadu informací nejen o lodi Alkaster a její posádce.
    Planeta je mým posledním projektem před Cardhalií a je to znát. Předchozí projekty byly příliš neohrabané, protože mé programátorské schopnosti nebyly ještě tak vyvinuté. U projektu Secret In The Cave se cosi začalo lámat a Planeta, která následovala těsně za ním, je již docela pěkný prográmek. Jedná se vlastně o universální systém, do kterého lze realizovat jakoukoliv textovku (ovšem stále jsou potřeba zdrojáky). Program je napsán ve vývojovém prostředí Visual Basic 6.

Planeta v1.01

download zde...