Secret In The Cave


Historie Screenshoty Download Odkazy

    Bílý kouzelník, který představoval to poslední, na co ses pamatoval, tě přenesl do neznámého kraje na neznámé místo. Vyslal tě vyřešit zvláštní tajemství, které se k tomu kraji váže. Využij své magické schopnosti k odhalení tajemství jeskyně!

    Secret In The Cave je inspirován jednou bezejmenou hrou ze stařičkého ZX-Spectra. Ovládáte postavičku, která je schopna střílet magické střely a pokládat časované bomby. Využijte těchto schopností k poražení nepřátel, nalezení správné cesty skrze jeskyni a odhalení tajemství, které leží na jejím konci.
    Tenhle projekt vznikl v létě roku 2003, kdy inspirace přišla jako blesk z čistého nebe (tehdy byla docela silná letní bouře, takže ten blesk sedí, ale s tou čistou oblohou to není tak přesné:-). Hra je napsána ve Visual Basicu 6 jako první hra, ve které jsem se soustředil převážně na programovou stránku věci. Grafička je proto možná trochu fádní, ale jak řeklo několik hráčů, kteří toto hráli, vůbec to nevadí - člověk se alespoň může více soustředit na přesnější pokládání časovaných bomb...

Secret In The Cave v1.02

download zde...

20.12.2005 - Secret In The Cave Rebuild Edice - pozastaveno
Uff, docela práce, je to časově dost náročné, navíc mě začíná hlodat další móóóc pěkný projekt, takže Rebuild Edici Secreta jsem zatím pozastavil. Všechno je hotovo, zbývá jen dodělat obchody a pár věcí v možnostech lokalizace. Jak ale říkám, ať se to nezdá, je to práce více než dost. Navíc můj nový projekt je mnohem více "tempting."

29.11.2005 - Secret In The Cave Rebuild Edice
Dneska jsem si pustil po dlouhé době Secreta a zjistil, že je strašně zastaralý. Po zkušenostech nabytých u Cardhalie jsem se rozhodl, že Secreta přeprogramuji do nového technického kabátu. Jen pro srovnání, starý Secret měl cca 3500 řádků, ten přepsaný má pouze 1200 řádků. Kromě toho bych rád přidal pár nových věcí jako obchody, editor a možnost postavit si vlastní dobrodružství v podobě připojitelných datadisků.

Recenze na PlnýchHrách

http://plnehry.idnes.cz/rpg/secretinthecave.html