Staronove forum

Volné tlachání o čemkoli ;-)

Moderátor: The_P

valcik

Nový příspěvek od valcik » 28 zář 2010, 10:16

Až na nejaké drobné preklepy tam veľa chýb nezostalo, ale rozhodne si jednotku zahrám znova, ak sa objaví nejaký nový update. A je to tak - dungeony sú pekne rozľahlé a spletité, dobrodruh tam ľahko stratí správny smer. :)

Tu mi hneď napadla otázka - nebude v dvojke nejakým spôsobom zabudované používanie jedla a nápojov? Tým nemyslím, že by mali postavy zomrieť od hladu, ak nenájdu potravu, ale napríklad nejaký postih na útočné/obranné číslo by nebol špatný, ak zostane postava viac ako dva dni s prázdnym žalúdkom.
Vytvoriť systém potravy nebude zrejme ľahké, ale keď už je naplánované striedanie dňa a noci, snáď by to stálo za úvahu. :?:

s.a.y
.: The Creator :.
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od s.a.y » 28 zář 2010, 11:37

V jedné místnosti se mi dokonce sekla animace dveří a já tam zůstal uvězněný - musel jsem si hacknout save přes zdrojáky, abych mohl pokračovat...

O jídle a pití jsme u nás už pár živých diskusí vedli, mě osobně se ta myšlenka moc nezamlouvá, ne že by to bylo technicky složité (naopak), ale ve všech hrách, kde se hrálo na jídlo a pití, to působilo jako takový strašák eat-or-loose, spíše mi to vadilo než bavilo, najednou jsem zemřel nebo si postavy začaly stěžovat, tak jsem je nakrmil a zas bych chvíli klid ku hraní. Nikdy mi nepřišlo, že by to přinášelo nějaký strategický nebo hratelnostní element... Dávám přednost svižnosti, dynamice a zaměření na hru samotnou než na puntíčkářství ve stylu jestli postavy jedí nebo chodí na záchod, podle mě to jen odvádí pozornost - nicméně jídlo jako takové tam nejsíš nějaké bude, ale pouze ve formě nějakého healu nebo powerupu (steak doplní energii, zlepší náladu, cojávim... :))

valcik

Nový příspěvek od valcik » 28 zář 2010, 21:18

..to zas napríklad v Bránach Skeldalu som si kàmenie družiny užíval - keď sa vyhladovaná parta dala po návšteve mesta opäť do poriadku, bol to skvelý pocit. Uznávam ale, že pri dlhšej hre to môže byť pekne otravné. (Ja som na takéto starodávne D&D prvky zaťažený, v hrách mi teda neprekážajú, ale pokojne sa bez nich zaobídem.)

Hm, chybu s dverami už tu niekto oznamoval, možno je to tá istá:
http://www.say-realm.com/forum/viewtopic.php?p=256#256

hustej

Nový příspěvek od hustej » 02 říj 2010, 11:06

Jojo, byl s níma problém, ale pak už jsem to nějak neřešil a začal jsem znova... Každopádně, pokud si dobře vzpomínám (a popis by tomu odpovídal) to byly dveře v bodě 10. http://www.say-realm.com/cardhalia/arti ... dzemi1.gif

s.a.y
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od s.a.y » 02 říj 2010, 12:23

Jojo, mně se to stalo až na konci v Èerné Skále, taky dveře s plošinkama...někde tam nějaký error bude...

tms

Nový příspěvek od tms » 03 říj 2010, 18:52

S dveřmi jsem měl problém i já, ale u mě to bylo mou blbostí (či spíše nešikovností) :cry: , protože jsem při otvírání nechtěně klikl dvakrát rychle za sebou :oops: a to je celkem bezpečný způsob, jak dveře zablokovat. I když nevím, jestli je to u všech typů dveří, jen některých nebo pouze v černé skále, nikdy jsem to nezkoumal, ale zrovna ty v černé skále jsou na to háklivé.

The_P
.: The Peacock :.
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od The_P » 06 říj 2010, 10:10

Tak zrovna v cerne skale se co si pamatuji ted obevila jedna plosinka, ktera nemela pridelenou grafiku (tedy funguje, ale neni to na prvni pohled patrne), coz se jednoduse nemelo stat. Jaktoze jsme si toho nevsimli? Inu, betatest byl dlouhy, umorny a asi ne na dost lidech, stane se - uvidime, jestli nekdy vyjde v1.6 co ta s tim natropi :lol: ...
Live your own life, for you will die your own death...

s.a.y
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od s.a.y » 06 říj 2010, 11:59

Jo, ta plosinka byla v pevnosti ve 2.patre - funguje, zvukuje, ale nema obrazky:) Inu, zajimave... Nicmene musim se pochvalit, vskutku to nejni vubec spatna gameska - hralo se mi to moc dobre, mozna by to mohlo byt delsi a mozna by to sneslo i vice zbrani, hlavne nejakych specialit pro nebojove postavy, ale v celku to nebylo spatne...hlavne ta hudba, ta to pozdvihla hodne...(thx Balda)...

The_P
.: The Peacock :.
Kontaktovat uživatele:

Re: Staronove forum

Nový příspěvek od The_P » 15 říj 2019, 12:03

Trochu jsem oprášil místní forum (deaktivované při stěhování serveru ale již omylem nikdy nezprovozněné), provedl jsem také upgrade z téměř 5 let staré a děravé verze na poslední, která běží na aktuálních verzích PHP. Nově je tu vynucené HTTPS (alespoň pro fórum samotné) a doména je platná na další roky.

Po těch letech se sem skoro bojím chodit, ale po přečtení pár příspěvků na databazeher.cz jsem si to nemohl odpustit. :oops:
Live your own life, for you will die your own death...

hustej

Nový příspěvek od hustej » 15 říj 2019, 20:48

Sláva! Mám skoro strach se ještě zeptat... Nějaká naděje ohledně dvojky? :roll: Myslím, že pár nás tu ještě je, co tady občas hlídkujeme. A dokud někdo nevyhlásí definitivní konec, pořád budeme. :wink:

Vojtaniz 994
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Vojtaniz 994 » 31 říj 2019, 01:16

hustej píše:
15 říj 2019, 20:48
Sláva! Mám skoro strach se ještě zeptat... Nějaká naděje ohledně dvojky? :roll: Myslím, že pár nás tu ještě je, co tady občas hlídkujeme. A dokud někdo nevyhlásí definitivní konec, pořád budeme. :wink:
Naprosto souhlasím! :-)
Hlídkuju od konce své páté třídy, tenhle rok (i po ztracených dvou letech) ze mě bude Ing., ale nevzdávám se ;-)

tms

Nový příspěvek od tms » 10 lis 2019, 11:12

Koukám, že opět funguje fórum, to je super, snad se tu objeví nějaké novinky z vývoje dvojky. Zdravím všechny, kdo na dvojku stále čekají, stejně jako já.

Odpovědět