Archiv

1.10.2007 - Dragarta má nový web...
Nemohu si neodpustit poukázat na vydařený web Dragarty, známé to kreslířky, vytvořeného pod záštitou The_P. Rozhodně stojí za shlédnutí... www.dragarta.com

9.7.2007 - Co je nového
Nového není skoro nic, shodil jsem screenshoty Cardhalie 2, neboť už jsou zcela neaktuální. Novinky z vývoje sice nějaké jsou, ale zatím si je necháme pro sebe:) Nicméně to konečně vypadá, že se projekt pohne o pořádný kus dopředu...

3.3.2007 - Nicneříkající update stránek
Od posledního reportu už uplynula poměrně dlouhá doba, jednomu by se skoro zdálo, že je tu mrtvo. Žádné strachy, opak je pravdou! Na poslední schůzce týmu jsme poměrně solidně zahýbali s celkovým konceptem C2, z relativně jednoduchého příběhu se pomalu ale jistě stává spletitý román, herní design nabral zcela nový vítr do plachet a přibylo pár nových featur, které hru ještě více oživí. Většina z nich natolik zasahuje do jádra enginu, že jsem se rozhodl jej kompletně přepsat do c++, takže sbohem Basicu a znovu do práce! Doufám, že brzy budu schopen ukázat nějaké nové screenshoty, momentálně to vykresluje zatím jen černou obrazovku:-)

6.1.2007 - První dojmy Cardhalie II na Freehrách.cz
"Cardhalia 2 vypadá více než slibně, zachovala si svoje osobité kouzlo fantastického světa" napsaly Freehry.cz - shlédněte celý článek.

18.11.2006 - Oznámení projektu - Cardhalia 2
Oficielně oznamujeme nový projekt s názvem Cardhalia 2: Tales of the Kingdom. Opět se jedná o dungeon s ručně malovanou grafikou, nyní však s daleko vychytanějším RPG systémem, tvorbou postav, souboji, a prostě vším. Na projektu děláme už asi rok, nicméně mnoho toho hotového zatím není. Pro více informací včetně screenshotů klikněte sem.

19.10.2006 - S.A.Y The Realm rozjeta
Nový web je zde, buďte tu jako doma. Mnoho novinek tu zatím asi nenajdete, ale již brzy se zde objeví report o minimálně jednom novém projektu. Momentálně je zde k dispozici všechno to, co bylo na našich starých stránkách, viz sekce Download.